SercaUczniowie z klasy IIa i dzieci ze świetlicy szkolnej PSP nr 3 przy ul. Prusa
przesyłają wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta najlepsze życzenia.

Babciu, Dziadku,co Ci dam tylko jedno serce mam,
a w tym sercu róży kwiat ,
Babciu, Dziadku żyj 100 lat.

 

 

image013Po ciężkiej pracy w I semestrze, dzieci z zerówek oraz uczniowie klas 1-3  niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w piątek, 12 stycznia.

Wszystkim towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna była pięknie udekorowana. Dzieci w swoich przebraniach były trudne do poznania. Można było spotkać rycerzy, policjantów, kowbojów, agentów, Spidermenów, Harrego Pottera, Krakowiankę...i wiele innych postaci z bajek i nie tylko. Wszyscy bawili się znakomicie, a humor dopisywał nie tylko dzieciom, ale rówienież nauczycielkom, które bawiły się razem z dziećmi. Wspólnym zabawom nie było końca. Były korowody, kółeczka i tańce w parach... a w salach słodkości...czy można sobie było wyobrazić lepszy początek ferii zimowych? Chyba nie :) 

 

 

 

image001

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 32 - image002Wielki Finał odbędzie się w całej Polsce w niedzielę, 28 stycznia.

Celem tegorocznej zbiórki pieniędzy jest leczenie chorób płuc u dzieci   i dorosłych, doznanych z powodu pandemii.

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców do wspierania Orkiestry w naszej szkole.

W środę 10.01 Samorząd Uczniowski będzie chodził po klasach (budynek przy ulicy Prusa) z puszką, która dostępna będzie także w sekretariacie do końca tygodnia (12.01). Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

                                                                                                    

WYST1
Komisja konkursowa w składzie Emilia Górecka, Weronika Migacz, pani Małgorzata Maciejko, pan Leszek Raczak oraz pani Karolina Mykita w dniu 21.12.2023 roku miała przyjemność podziwiać i oceniać świąteczne wystroje w każdej klasie.

 

 

Aby, w Nowym Roku każdy mógł znaleźć dla siebie przestrzeń,
gdzie swoje skrzydła rozwinie szeroko i poleci tam, gdzie tylko sobie wymarzy.
Lećcie wysoko! Dalej!

 

 

Początek strony