W tym tygodniu na naszych lekcjach języka angielskiego mieliśmy niezwykłą przyjemność świętować Dzień Pizzy w sposób zupełnie wyjątkowy! Zamiast tradycyjnych lekcji, uczniowie wyruszyli w podróż po świecie pizzy poprzez serię stacji zadaniowych, które sprawiły, że nauka angielskiego stała się smakowitą przygodą. 

 

1Dnia 6 lutego 2024r. odbył się apel dla uczniów klas IV-VIII, podczas którego Dyrektor szkoły dokonał podsumowania wyników nauczania i zachowania za I półrocze roku szkolnego 2023/2024.

Dyplomami oraz odznakami Wzorowego Ucznia nagrodzeni zostali uczniowie, którzy otrzymali stypendium naukowe i sportowe.

Pan Dyrektor życzył uczniom powodzenia w drugim półroczu, osiągnięcia wysokich wyników w nauce i zachowaniu, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

 

 

pierwsze półrocze autorstwa Małgorzata Maciejko

image005

1lutego w klasie 0B miała miejsce wyjątkowa uroczystość - Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały wzruszający montaż słowo- muzyczny. Były piosenki, wiersze, tańce i podziękowania za bezwarunkową miłość dziadków do swoich wnucząt. Na koniec dzieci wręczyły swoim najbliższym samodzielnie wykonane drobne upominki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez mamy. Było miło, sympatycznie i wzruszająco.

 

 

 

 

 

image020

1 lutego 2024 roku w budynku na ulicy Prusa odbył się bal karnawałowy. Połączony on był z wyjątkowym wydarzeniem pod nazwą FLUO PARTY, które odbywało się przy całkowitej ciemności, zapalone były jedynie lampy UV.

Uczestnicy byli ozdobieni świecącymi elementami oraz pomalowani kolorowymi farbami fluorescencyjnymi, które dały niesamowite efekty. W czasie zabawy dostępna była również tablica, gdzie uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Samorząd dekorował twarze kredkami fluo, odbył się także konkurs na najładniejszy strój, w którym zwyciężyła Zuzanna Puszczyńska z klasy 4C.

W zabawie uczestniczyły klasy 4-8 z całej naszej szkoły. Wszyscy znakomicie się bawili i wspólnie tańczyli, a całą zabawę urozmaicał nam dj Arek, któremu składamy serdecznie podziękowania. Kierujemy je również do uczniów za sporą frekwencję oraz do nauczycieli, którzy dbali o bezpieczną zabawę.

Samorząd Uczniowski

wraz z opiekunami, panią Karoliną Mykitą oraz panem Leszkiem Raczakiem

Początek strony