image007

Przed nami kilka świątecznych dni: 1 Maja- Święto Pracy, 2 Maja – Święto Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, 3 Maja – Uchwalenie Konstytucji.

To ważne daty, o których należy pamiętać....

W naszej szkole te święta zawsze są obchodzone  uroczyście i tak też było w tym roku.

W budynku, przy ulicy Hirszfelda montaż słowno-muzyczny przygotowali uczniowie klasy 3c, wraz z wychowawczynią p. Elżbietą Dziubką.

Apel rozpoczął się  od wprowadzenia sztandaru naszej szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie uczniowie przedstawili informacje na temat w/w świąt, zaprezentowali wiersze i piosenki o tematyce patriotycznej. Na koniec wybrzmiała pieśń szkoły.

Zarówno wykonawcy jak  i widzowie pięknie prezentowali się w strojach galowych, co nadało akademii uroczysty charakter. Cała uroczystość miała na celu kształtowanie postaw patriotycznych i promowanie polskich symboli narodowych.

image002_image001_image003_image004_image005_image006_