image007

Klasa 2 b wzięła udział w akcji "Wymien baterie za drzewko- razem dla środowiska", w której mogliśmy oddać zużyte baterie w zamian za sadzonki drzewk i krzewów owocowych i ozdobnych.

Dzięki zaangażowaniu dzieci i ich rodziców udało się zebrać setki baterii, które zostaną odpowiednio zutylizowane, a w zamian przy naszej szkole pojawią się nowe rośliny, które przyczynią się do poprawy jakości powietrza i estetyki przestrzeni.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ideę ekologicznego stylu życia.

Przygotowała: Katarzyna Karmelita

 image001_image002_image003_image004

Początek strony