Klasa 2 b wzięła udział w akcji "Wymien baterie za drzewko- razem dla środowiska", w której mogliśmy oddać zużyte baterie w zamian za sadzonki drzewk i krzewów owocowych i ozdobnych.
Dzięki zaangażowaniu dzieci i ich rodziców udało się zebrać setki baterii, które zostaną odpowiednio zutylizowane, a w zamian przy naszej szkole pojawią się nowe rośliny, które przyczynią się do poprawy jakości powietrza i estetyki przestrzeni.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ideę ekologicznego stylu życia.
Przygotowała: Katarzyna Karmelita


