W dzisiejszej poczcie elektronicznej szkoła otrzymała kolejne oferty ubezpieczenia NNW dla dzieci (uczniów). O innych informowaliśmy na stronie już wcześniej. W najnowszych ofertach wskazano możliwość zawarcia ubezpieczenia online do 31.10 br. Z uwagi na objęcie ubezpieczeniem także następstw leczenia z powodu zakażenia koronawirusem, warto zapoznać się z przedstawionymi w rozwinięciu informacjami.

Drodzy Uczniowie i Rodzice:

serdecznie dziękujemy za życzenia i wszelkie wyrazy życzliwości i sympatii, skierowane do nas z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Chociaż nie mogliśmy zgromadzić się na okolicznościowych akademiach, dzięki Waszej serdeczności i zaangażowaniu to był bardzo miły dzień.

Dziękujemy!

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy "Trójki"

Szanowni Rodzice Uczniów PSP3 w Jelczu-Laskowicach

 

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyliście nas wybierając na swoich przedstawicieli w Radzie Rodziców. Podobnie jak w poprzednim roku chcemy aktywnie uczestniczyć w życiu szkolnym naszych dzieci i kształtować ich podstawy. Nasz program w tym roku szkolnym jest zależny od tego, jak rozwinie się sytuacja z epidemią. Po wiosennych doświadczeniach zdajemy sobie sprawę, że nie będzie łatwo zrobić coś więcej dla naszych pociech.

Cokolwiek się wydarzy, do działania niezbędne są minimalne fundusze. Dlatego podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu dobrowolnej składki na Komitet Rodzicielski w wysokości: za jedno dziecko min. 30 zł, za dwoje dzieci po min. 25 zł / dziecko, za troje i więcej po 20 zł / dziecko. Ze względu na epidemię inne zaangażowanie rodziców niż finansowe raczej będzie mało prawdopodobne.

Początek strony