007 apel wielkanocny

W środę, 28 marca 2018 r.,w odbył się apel z okazji Świąt Wielkanocy. W budynku przy ulicy Prusa, pod przewodnictwem Pani Gabrieli Piech uczniowie klas IV a, V a oraz VII b i c swoim występem zachęcali wszystkich do refleksji nad męką i śmiercią Chrystusa oraz nad triumfem Zmartwychwstania, a w budynku przy ulicy Hirszfelda pod kierownictwem katechetki p. Małgosi Sierpińskiej.. Publiczność w atmosferze zadumy obejrzała przygotowaną inscenizację.

W świąteczny nastrój wprowadzili społeczność szkolną - ks. Henryk Szeloch,  Pan dyrektor Piotr Pilawa, oraz Pani wicedyrektor Wioletta Szponar życząc wszystkim wesołych, spokojnych i rodzinnych świąt Wielkanocnych.

Na zakończenie spotkania wręczono dyplomy uczniom, którzy wzięli udział w konkursach: ortograficznym, matematycznym, zawodach sportowych, „Wystawie wielkanocnej”, akcji „Góra Grosza” oraz konkursie plastycznym "Chroń swoje dane w internecie".

001 apel wielkanocny   002 apel wielkanocny

003 apel wielkanocny   005 apel wielkanocny